• ÇAN - ÇANAKKALE ve TÜM BÖLGEDE!
  • E-POSTA

    info@erenyapi3d.com

  • TELEFON

    +90 546 416 65 02

  • GSM

    +90 541 656 24 02

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı hizmet vermek.

MİSYONUMUZ

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği firma olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmak.
SİZ HAYAL EDİN, BİZ UYGULAYALIM...

2000 yılında Bülent DEMİREL tarafından Balıkesir-Gönen ilçemizde iç, dış yapı dekorasyon, mantolama, boya işleri ile ilgili iştigal eden firma 20.09.2009 tarihinde Çanakkale-Çan ilçemizi de faaliyet alanına dahil ederek büyümeye devam etmiştir.

Firma 11.04.2014 yılında Emlak Danışmanlığı hizmetini de faaliyet alanına dahil edip Eren Emlak İç ve Dış Dekorasyon Firması olarak misyonumuz müşterilerimize kendilerini mutlu hissedebilecekleri mekanlar yaratmaktadır. Bu doğrultuda en önemli verileri yine müşterilerimizden almaktayız.

2015 yılı Mayıs ayında da Çanakkale Şubemizi açtık. İl merkez bazlı ve tüm ilçelerimize hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin zevkleri, fikirleri, yaşam tarzları mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları, hobileri gerek mekan gerekse obje tasarımlarından çıkış noktalarımızı oluşturmaktadır. Tüm uğraşlarımızın sonucunda her mekanı özel aksesuarlarla tamamlıyor daha da kişiselleştirip esas sahiplerine teslim ediyoruz. Tavsiye edilmeyi önemsiyor, projeleri mimarlık sanatı ve bilimin ön gördüğü kurallar ile müşteri tercih ve ihtiyaçlarının belirlediği sınırlar arasındaki en büyük önemli noktada müşteri memnuniyeti odaklı uyguluyoruz.

Estetiğin, zerafetin ve yeniliğin mekandaki etkisinin bilincinde ince detaylara önem veriyoruz.Çünkü tasarımın mekan ile bir bütünlük oluşturması gerektiğini çok iyi biliyoruz ve bu konuda yaratıcı fikir ve tasarıma yönelik konsept danışmanlığı hizmeti de sunuyoruz.

Eren Yapı Emlak İç ve Dış Dekorasyon olarak çalışma prensibimiz her türlü menkul, gayrimenkul alım satım işlemlerinde aracılık ve danışmanlık hizmetlerinin yanında ev, iş yeri, ofis, mağaza gibi mekanların iç ve dış projelerinde yenilikçi tasarımlarımızla yer alma hedefi ile geleceğin tasarımlarını yorumlamaya ve müşterilerimizin kendilerini daha da mutlu hissedebileceği çağdaş mekanları dizayn etmeye devam edeceğiz.

YATAK ODAM NASIL OLSUN?

Yatak Odanızı Tasarlayın! Tasarımını Seç, Teklif İste!

BANYOMDA NASIL GÖRÜNECEK ?

Eren Yapı Dekorasyon'dan Bir İlk! Banyonuzu Tasarlayın! Tasarımını Seç, Teklif İste!

SALONUM NASIL OLSUN ?

Mekanlarınıza derinlik katmak ve gerçek görünüm için... Tıklayın, salonunuz için beğendiğiniz ürünlerimizi seçin, Sizi Arayalım...

GÖRSEL SEÇ TEKLİF AL!

3D Cam Tezgah Alnı görselinizi seçin, uygulama alanınızın ölçüsünü yazın, sizi arayalım.

© 2020 - Eren Yapı 3D - Tasarım: ÇANAKKALE İÇİNDE